Prejsť na navigáciu

OMNICOM - hlavný partner konferencie itSMF Slovensko

OMNICOM dlhodobo podporuje ako partner a spoluorganizátor výročnej konferencie itSMF Slovensko, pretože sme presvedčení, že sa jedná o jednu z najkvalitnejších odborných IT udalostí nielen v rámci SR, ale celého CEE regiónu.


konf_01Tento rok sme sa rozhodli sa stať hlavným partnerom – a neľutujeme. Sedem vynikajúcich medzinárodných rečníkov – vrátane „ITIL® ikony“, jedného z autorov ITIL® V3 publikácií Ivora Macfarlana – priniesli do Bratislavy skutočne medzinárodnú odbornú úroveň nielen v oblasti ITSM, ale aj ďalších moderných prístupov k riadeniu IT ako takého. Sám Ivor Macfarlane konferenciu vychválil na svojom blogu.

 

konf_02Jednu z prezentácií v rámci prvého dňa mal aj Miroslav Hlohovský, Head of Consultancy Group v OMNICOMe, pod názvom  „7 tém, ktoré zmenili život biznisu“, zameranú na skúsenosti ako sa pri prevzatí a prispôsobení rôznych best practices mení v organizácii kultúra, postoje aj správanie.

Často sa pri tom ukážu aj skryté problémy, ktorých vyriešenie si vyžaduje odvahu a niekedy aj veľkolepé úsilie...

konf_03

Druhý deň konferencie bol nabitý zaujímavými workshopmi. z ktorých azda najviac zaujali simulačné hry Grab@Pizza, Bridge IT a veľmi zaujímavé diskusie na tému „Kto je v IT zákazníkom“ od Ivora Macfarlana. 


stanok_itsmf_2016Konferencia, ktorá sa niesla v duchu filmu  „7 statočných“ sa skončila na druhý deň spoločným obedom. Tejto udalosti sa účastnilo cca. 100 návštevníkov.

OMNICOM je hrdý že bol partnerom tejto konferencie a určite ním bude aj v ďalšom, už 11 ročníku. Prvé fotografie z konferencie  si môžete pozrieť na fb itSMF Slovensko.

 


Späť na Aktuality