Prejsť na navigáciu

Seminár ITIL®4 Update for 2020

Od uvedenia ITIL®4 best practice do prostredia riadenia služieb na Slovensku (február 2019) sa toho udialo veľa a nastal čas zdielať novinky v rámci komunity expertov. Vzhľadom na úspešný seminár minulý rok, ktorý sa konal v priestoroch Satori Stage v Bratislave, sa organizátori – OMNICOM, s.r.o. ako líder na trhu vzdelávania v ITIL® best practice a skupina ITIL® Expertov, zahŕňajúca špičkových špecialistov rozhodla na túto výborne hodnotenú akciu nadviazať aj tento rok.

opening

Na seminár, ktorý sa konal 2.12.2019 prijal pozvanie aj zástupca PeopleCert (Examination Institute, ktorý realizuje certifikačné testy a akredituje školiace inštitúcie) Karol Granoszewski a práve on stručne otvoril tému termínov nadstavbových ITIL kurzov a celkovo prínosov novej verzie s jej prepojením na prístupy DevOps, Agile, Lean a ďalšie.

Nosnú prezentáciu mal Pavol Holbík z OMNICOMu so zameraním na obsah jednotlivých nových ITIL®4 kurzov ktoré budú k dispozícii od roku 2020 a zhrnutím skúseností z ročného poskytovania základného modulu ITIL®4 Foundation. Na záver odbornej časti vyvolala radu otázok z publika moderovaná panelová diskusia, v ktorej boli zástupca novej certifikácie ITIL®4 Managing Professional, OMNICOMu a PeopleCertu.

paloNa odbornú časť plynulo nadviazala neformálna časť rautom s kvalitnou predvianočnou kapustnicou, teplým občerstvením s prebiehajúcimi diskusiami členov skupiny ITIL® Expert Group SK. 

Sme veľmi radi, že aj druhý ročník semináru sa vydaril a tešíme sa na ďalšie!Späť na Aktuality