Prejsť na navigáciu

Stali sme sa členom GLPI Network

Už viac ako 6 rokov poskytujeme v rámci konzultačných služieb okrem procesného poradenstva aj komplexné riešenia vrátane implementácie a podpory ITSM nástrojov. Za toto obdobie niektoré krátkodobé projekty na základe dobrej spolupráce a spokojnosti zákazníka prerástli do dlhodobej spolupráce aj v oblasti ITSM nástrojov.

Preto neustále hľadáme spôsoby, ako dodávať našim zákazníkom ešte lepšie služby. Vnímame, že v dnešnom čase digitálnej transformácie organizácií zákazníci očakávajú od dodávateľov, aby boli experti nie len v rôznych metodikách a best practices (ako sú ITIL®, PRINCE2®, Agile Scrum, DevOps, IT4IT™, VeriSM™), ale aby vedeli pomôcť aj s praktickou implementáciou, automatizáciou a digitalizáciou procesov.

Na základe našich niekoľkoročných skúseností na mnohých ITSM projektoch s open source nástrojom GLPI , sme sa rozhodli nadviazať užšiu spoluprácu s vývojárskou firmou Teclib. Vďaka členstvu v rámci programu s názvom GLPI Network, budeme vedieť našim klientom poskytnúť rýchlejší prístup priamo k vývoju nástroja GLPI a rozšíriť rozsah našich podporných služieb aj o 3. úroveň podpory. Týmto spôsobom budeme lepšie vedieť naplniť požiadavky našich zákazníkov a zefektívniť ich denno-dennú prácu a efektivitu.

glpi_network_omnicom 

GLPI je nie len freeware s obmedzenou funkcionalitou, ale ide o plnohodnotný open source produkt, ktorý používa celosvetovo niekoľko stoviek tisíc IT oddelení a firiem. Tieto IT oddelenia však často nemajú dostatočnú znalosť o možnostiach a nastaveniach GLPI a súvisiaca procesná implementácia je často opomínaná. To často spôsobuje, že aj dobrý nástroj nemusí prinášať zákazníkom očakávanú hodnotu.

Preto ako prvá spoločnosť v strednej Európe prináša OMNICOM svojim existujúcim a budúcim zákazníkom kombináciu procesno-nástrojových služieb, založených nie len na našich expertných ITSM skúsenostiach, ale aj podporného nástroja GLPI, aby zákazník dostal ucelené riešenia pre riadenie ich IT oddelení.


Späť na Aktuality