Prejsť na navigáciu

Vzdelávanie

Podrobný popis našich kurzov nájdete na našom eshope www.bestpractice.sk – kam aj budete presmerovaní po kliknutí na jednotlivé best practices nižšie. V snahe o čo najlepší pomer Value for Money sú naše školenia akreditované medzinárodnými inštitútmi, ako sú EXIN, PeopleCert, THE OPEN GROUP a ďalšími. Cena našich kurzov štandardne zahŕňa aj certifikačné skúšky, ktoré vedú k medzinárodne platným a žiadaným odborným certifikátom.

          

PREČO SI VYBRAŤ KURZ OD OMNICOMU? 

Ponuka kurzov

Kompletnú ponuku pre daný rok nájdete v našom Kalendári kurzov.    

itil_ato logo_bezokrajov 

Poučte sa a získajte aj vy skúsenosti, rady a overené praktiky zozbierané z mnohých spoločností, ktorým sa skutočne darí riadiť svoje IT služby pre potreby biznisu. Vyberte si to Vaše s našich ITIL® školení a staňte sa ITIL® Expertom.

 prince2_ato logo_bezokrajov

Jeden zo svetovo najznámejších, ľahko škálovateľných prístupov pre riadenie projektov nielen v oblasti IT. Naučte sa ako riadiť projekty podľa PRINCE2® v2017 a dodajte ich načas, v plnom rozsahu, kvalite a v dohodnutom rozpočte.

Agile SCRUM

Agile – či už v oblasti softvérového vývoja, projektového manažmentu, alebo spôsobu riadenia, dáva tímom, ktoré sa sami riadia, schopnosť rýchlo realizovať požadované zmeny.

devops-institute-registered-education-partner-horizontal-logo_white

DevOps – zmena organizačnej kultúry, ktorá upevní komunikáciu, spoluprácu, integráciu a automatizáciu za cieľom zlepšiť spoluprácu medzi profesionálmi z oblasti SW vývoja a IT prevádzky. 

LEAN IT

Lean vám ukáže ako dokážete spraviť viac, za kratší čas, s menšou námahou, jednoduchšie a ešte pritom aj ušetríte. Školenie vás prevedie princípmi a technikami pre systematické odstraňovanie plytvaní, pričom dodáte zákazníkovi presne to, čo potrebuje.

verism_logo_3 

Potrebujete dodať hodnotu pre zákazníka vrátane vývoja, nasadenia, prevádzky, ale aj propagácie služieb (development, delivery, operation, promotion)? Tento kurz Vám ukáže ako vhodne skombinovať progresívne praktiky a rámce a využiť ich v oblasti riadenia služieb (ITSM).